Polubiliśmy Rozalin, Rozalin 27.07.2012r.

W ramach projektu współpracy SZREK, Fundacja ”Przytul Misia” wraz z młodzieżą z Grupy Beaver Zone była uczestnikiem rajdu rowerowego organizowanego przez LGD „Równiny Wołomińskiej”. Było nam niezwykle miło gościć w Rozalinie. Jak zawsze mogliśmy liczyć na ciepłe przyjęcie przez gospodarzy Państwa Małgorzaty i Pawła Wiśniewskich. Pracowici wolontariusze z Fundacji „Przytul Misia” zaprezentowali na spotkaniu swoje produkty lokalne w postaci konfitur w słoiczkach przyozdobionych techniką decoupage.

Malowanie słoików metodą decoupage – Fundacja „Przytul Misia”Malowanie słoikówMalowanie słoików – Fundacja „Przytul Misia”Malowanie słoików metodą decoupage – Fundacja „Przytul Misia”

Konfitura już gotowa, tylko zakręcić.Konfitura już gotowa, tylko zakręcić.

Rajd rowerowy do RozalinaRajd rowerowy do RozalinaW Rozalinie – wypakowywanie konfiturW Rozalinie – wypakowywanie konfitur

Konfitury wystawioneKonfitury wystawioneKonfitury wystawione

Pyszne kanapki z konfiturami zrobione przez młodzież próbują: Prezes LGD „RW” Rafał Rozpara (od lewej) i  Pan Zbigniew Kempiński – właściciel Mazowieckiego ZaściankaPyszne kanapki z konfiturami zrobione przez młodzież próbują:
Prezes LGD „RW” Rafał Rozpara (od lewej) i
Pan Zbigniew Kempiński – właściciel Mazowieckiego Zaścianka.

Kanapki dla uczestników rajduKanapki dla uczestników rajdu

Państwo Małgorzata i Paweł Wiśniewscy opowiadają o swym gospodarstwie „Leszczynowe Zacisze”.Państwo Małgorzata i Paweł Wiśniewscy opowiadają o swym gospodarstwie „Leszczynowe Zacisze”.

Chłodnik przygotowany przez uczestników rajdu i gospodarzyChłodnik przygotowany przez uczestników rajdu i gospodarzy

„Parzaki” nadziewane borówką amerykańską uprawianą w gospodarstwie państwa Wiśniewskich „Leszczynowe Zacisze”„Parzaki” nadziewane borówką amerykańską uprawianą w gospodarstwie państwa Wiśniewskich „Leszczynowe Zacisze”

Przemówienie Prezesa Rafała RozparyPrzemówienie Prezesa Rafała Rozpary

Wykład Pana Kamila Żmudzkiego na temat zasad zdrowego żywieniaWykład Pana Kamila Żmudzkiego na temat zasad zdrowego żywienia

Uczestnicy wykładu o zdrowym żywieniu